business-camera-coffee-1509428

Webové stránky a e-shopy na míru

Vše na míru vašemu podnikání.

Ať už si přejete nové webové stránky nebo e-shop, je nutné nepodcenit přípravu. V INSPIRE máme zkušenosti s projekty z různých odvětví. Nebojíme se složitých produktů ani složitých obchodních zvyklostí na poli B2B, například z oblasti elektrotechnického materiálu nebo kancelářských potřeb. Zakládáme si na perfektní znalosti obchodní strategie našich klientů. Výstupem naší práce není odevzdaná webová stránka nebo e-shop, jsou to narůstající KPI, která byla identifikována společně s klientem během vznikajícího projektu. 

Na co se soustředíme

Webové stránky a e-shopy mají svá specifika. Pojďme se na ně podívat.

flos
flos

E-shop

Když obchod roste.

Je váš obchodní model tak složitý, že je nutné obstarat e-shop na míru? Často nás oslovují klienti, kteří došli na pomezí technologických možností aktuálních stránek a hledají dlouhodobého partnera, který jim zajistí kompletní e-shopový systém na míru. Náš systém WEBSPIRE umožňuje rozvíjet obchodní model našim klientům a zároveň si dobře rozumí s informačními systémy, takže jsou všechny informace vždy aktuální a na jednom místě. Automatizace je pro nás a naše klienty důležitá.

rozcestnik axima
rozcestnik axima

Webové prezentace

Budujeme značku.

Častým důvodem pro tvorbu nových prezentačních stránek je prestiž značky (brand building), rozšíření sekce kariéra nebo rozšíření stránek o poptávkový systém, který slouží jako mezikrok k samostatnému e-shopu. Motivací je více, ale toto jsou v posledních letech nejčastější důvody, s nimiž nás klienti oslovují.