Dollarphotoclub_52263492

Marketing a strategie

Online marketing a firemní strategie

Strategie, výkon, optimalizace, PR, propagace, emailing, videa, animace.
Někdo počítá ovečky na dobrou noc, my máme rádi jiná čísla. Váš byznys jen tak usnout nenecháme. Tisíce a miliony by chtěl každý. My tahle čísla umíme.

SEO a linkbuilding

Vyhledávání je nejčastější aktivitou uživatelů internetu, zároveň se 95 % z nich spokojí s výsledky zobrazenými na první straně. Web optimalizujeme a zajistíme mu první příčky.

Copywriting

Odlišíme vás od konkurence. Vyzdvihneme dovednosti a zkušenosti, které se promítají do vašeho podnikání. Zaujmeme nejenom zákazníky, ale i potenciální obchodní partnery či investory. Víme, co chcete sdělit a uděláme to tím nejkreativnějším způsobem.

copywriting INSPIRE
copywriting INSPIRE

PPC kampaně a cenové srovnávače

Víte, kolik klíčových slov v průměru obsahují nejúspěšnější slovní spojení? Víte, jaká je ideální částka, kterou byste měli investovat do placené reklamy? Víte, jak pracovat s Google Ads nebo Seznam Sklik? My ano. Sestavíme efektivní kampaň a o vaší společnosti se dozví ti praví lidé.

E-mail marketing

Nákup produktu nebo obchodní schůzka jsou jen začátek. Dovedeme udržovat a rozvíjet vztahy s vašimi zákazníky. Naše transakční i přímé e-maily jsou personalizované a segmentované podle potřeb vašeho byznysu.

Sociální sítě

Analyzujeme stávající procesy a navrhneme strategii, která získá čísla. Pomůžeme vám vybrat vhodné kanály pro šíření virálního obsahu a rozšířit povědomí o vaší společnosti. Pouhé založení facebookového nebo twitterového účtu nestačí. Ovládáme pokročilé funkcionality, které váš byznys posunou kupředu.

sociální sítě INSPIRE marketing
sociální sítě INSPIRE marketing

Webová analytika a testování

Měříme a vyhodnocujeme výkonnosti webů a kampaní, sledujeme chování uživatelů na webu a na základě nasbíraných dat navrhujeme hypotézy pro testování, testujeme nové funkce a obsah na webu.