Lemur.jpg
messages.reference.detail.tags:

Lemur dětem

Sportovní aktivity pro děti

ico-zajimavost.svg
Zajímavost 1/4 milionu řádků kódu
ico-specialni-fce.svg
Speciální funkce Kompletní dopravní logistika
ico-automatizace.svg
Automatizováno (ušetřeno) 4 000 č-h ročně

Lemur dětem

Agentura Lemur se soustředí na aktivní život dětí. Ne nadarmo se říká, že děti jsou naše budoucnost. V INSPIRE máme upřímnou radost z toho, že můžeme být součástí toho, jak se děti učí nové dovednosti a žijí energický a zdravý život. Lemur v sezóně každý den odváží zhruba 120 dětí z brněnských škol a školek na lyže. Po celou dobu o ně pečuje a dohlíží na ně zkušení instruktoři. Po skončení programu jedou děti zpět do vzdělávacích institucí.

Pro agenturu Lemur jsme vyvinuli rozsáhlý webový portál Lemur dětem zaměřený na volnočasové aktivity dětí, který umožňuje součinnost velkého množství různorodých dat. Systém zvládá obsloužit veškerou logistiku od nápomoci rodičům při vyplňování registračního formuláře přes generování efektivního jízdního řádu jednotlivých vozidel až po rozesazení dětí v autobuse tak, aby seděly pohromadě skupinky patřící k jednomu instruktorovi. Tento nejrozsáhlejší projekt INSPIRE zahrnuje celkem 238 000 řádků kódu.

INSPIRE řešení obsahuje:

  • Webové stránky Lemur dětem
  • Systém zajišťující veškerou logistiku – kompletní zajištění přihlášky, tvorba jízdních řádů, vkládání omluvenek a volba náhrady, hodnocení pokročilosti dovednosti dětí, přihlašovací sekce pro instruktory, výpočet jejich ohodnocení a další
  • Složité algoritmy a výkonově náročná logika v databázi
  • Téměř 1/4 milionu řádků a kódu

Pro Lemur centrum jsme se zároveň stali dodavatelem řešení pro lemur-centrum.cz, které běží na systému CLUBSPIRE.