Co umíme?

Víte přesně, co chcete? Váháte, zda má váš nápad smysl nebo zda je vůbec proveditelný? Pak jste tu správně.

Weby a e-shopy

Nezáleží na tom, zda cílíte na B2B nebo B2C podnikání. Naše systémy pro elektronickou komerci dovedeme propojit s vašimi interními systémy a usnadnit tak cestu ke konverzi.

Silný obchodní nástroj, který vás spojuje se zákazníky a zisková platforma. Tím jsou optimalizované webové stránky. Definujeme vaši cílovou skupinu a vytvoříme web, který upoutá pozornost a bude generovat nové obchodní příležitosti. To vše na základě analýzy prostředí, konkurence a byznys procesů.
"Počet lidí, kteří navštěvují webové stránky z mobilních zařízení, stoupl v průběhu roku 2016 o 14 %."

Pro tvorbu webů využíváme náš vlastní software Webspire, který poskytuje maximální flexibilitu, výkonost, stabilitu a v porovnání s open source zdroji především bezpečnost. 
"Ani Chuck Norris se do námi vytvořeného webu nenabourá."

  • online platby pro více měn
  • napojení na účetní systémy
  • cenová segmentace zákazníků a další

Jednoduchost, funkčnost, hravost.

Dovedeme definovat vaši cílovou skupinu. Grafický design tvoříme přesně podle jejích preferencí tak, aby vizuál zároveň vedl k naplnění vašich byznys cílů.

"Věříme v sílu nejmenších detailů."

Marketing

Strategie, výkon, optimalizace, PR, propagace, emailing, videa, animace

Někdo počítá ovečky na dobrou noc, my máme rádi jiná čísla. Váš byznys jen tak usnout nenecháme. Tisíce a miliony by chtěl každý. My tahle čísla umíme.

socialni site
socialni site

Sociální sítě

Analyzujeme stávající procesy a navrhneme strategii, která získá čísla. Pomůžeme vám vybrat vhodné kanály pro šíření virálního obsahu a rozšířit povědomí o vaší společnosti. Pouhé založení facebookového nebo twitterového účtu nestačí. Ovládáme pokročilé funkcionality, které váš byznys posunou kupředu.

"V roce 2016 se Facebook stal nejhledanějším slovem na Googlu. Pod Facebook a Google spadá 85 % digitálních výdajů."

seo
seo

SEO

Vyhledávání je nejčastější aktivitou uživatelů internetu, zároveň se 95 % z nich spokojí s výsledky zobrazenými na první straně. Web optimalizujeme a zajistíme mu první příčky.

"Chování vašeho domácího mazlíčka vysvětlit nedokážeme, ale vašim zákazníkům rozumíme."

e-mail
e-mail

E-mail marketing

Nákup produktu nebo obchodní schůzka jsou jen začátek. Dovedeme udržovat a rozvíjet vztahy s vašimi zákazníky. Naše transakční i přímé e-maily jsou personalizované a segmentované podle potřeb vašeho byznysu.

"Data jsou cennou měnou a konkurence roste. Vyhraje ten, který komunikaci se zákazníky zvládne nejlépe."

srovnavace
srovnavace

PPC a cenové srovnávače

Víte, kolik klíčových slov v průměru obsahují nejúspěšnější slovní spojení? Víte, jaká je ideální částka, kterou byste měli investovat do placené reklamy? Víte, jak pracovat s Google Adwords nebo Seznam Sklik? My ano. Sestavíme efektivní kampaň a o vaší společnosti se dozví ti praví lidé.

copywriting
copywriting

Copywriting

Odlišíme vás od konkurence. Vyzdvihneme dovednosti a zkušenosti, které se promítají do vašeho podnikání. Zaujmeme nejenom zákazníky, ale i potenciální obchodní partnery či investory. Víme, co chcete sdělit a uděláme to tím nejkreativnějším způsobem.

"Flirtujeme s písmeny, ale za ženu máme reklamu."

Aplikace

Kde nestačí responzivní webové stránky, vzniká prostor pro mobilní aplikaci. Klademe důraz na příjemné uživatelské rozhraní, nápaditý vizuál, interakci s uživatelem a celkově komfortnější práci s daty. To vše na základě vašich preferencí a požadavků. Vyvíjíme pro Android a iOS, ale díky hybridní aplikaci, jejíž kód lze přeložit, zvládneme poskytnout řešení i pro další platformy.

"Čím víc aplikací máš, tolikrát jsi člověkem."

Rezervační systémy

BVV, Resort Media, GolfCut...

Pořizovali jste si někdy vstupenky na akce Veletrhů Brno, Resort Media nebo jste využili systém GolfCut? Pokud ano, tak v tom případě jsme spolu již měli tu čest. Na co jsme ale hodně pyšní, je systém CLUBSPIRE.

CLUBSPIRE

CLUBSPIRE je komplexní software řešící přístupový systém, pokladní systém, členství a kredit, karty a identifikátory, webové rezervace, SMS, e-mail, permanentky, vouchery, stornopoplatky či restaurační provoz ve sportovních a wellness centrech. Systém využívá přes 150 center.

Rozumím
###message